Sosyal ağların lideri konumunda bulunan Facebook, zaman zaman yaptığı yeniliklerle alkış alırken, zaman zamansa bu yenilikler yüzünden eleştirilmekte. İlk olarak zaman tüneli değişikliklerine büyük eleştiri alan Facebook’a ikinci büyük tepki ise sohbetteki bir yeniliğe.

Facebook, en popüler bölümü olan sohbet bölümünde kullanıcıların yolladıkları mesajlara Görüldü yazısı eklenen bir eklenti geliştirmişti. Bunun sayesinde kullanıcılar yolladıkları mesajın açılıp açılmadığını görebiliyor, ona göre yanıt bekleyebiliyorlardı. Her ne kadar güzel düşünülmüş bir eklenti olsa da, yanıt yazmak istemeyen kullanıcıların canını sıkıyordu.

Bu durumdan şikayetçi olan bir kullanıcı ise severen kullandığı tarayıcı olan Google Chrome üzerinde bir eklenti geliştirmiş. FB Unseen adındaki bu eklentiyi Google Chrome’a ücretsiz olarak kurarak kullanmanız mümkün. Eğer elinizde Chrome tarayıcısı varsa buradan eklentiyi indirebilir ve aktif ederek ‘facebookda görüldü’ yazısını kaldırabilirsiniz.

Google chrome değilde mozilla firefox tarayıcısını kullanıyorsanız üzülmeyin onada bir eklenti çıkarmışlar. Bu eklentiyi şuradaki sayfadan indirip kurabilirsiniz.

Facebook görüldü yazısını kaldırma yöntemleri

Facebook görüldü yazısını kaldırma yöntemleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir