Facebookta yorumlara çıkartma özelliği geldi

yorumlara-cikartma-eklemekFacebookta özel mesajlarda kullanılan sticker diğer adı çıkartma olan ifadeler artık yorumların altındanda eklenebilecek. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızın durumları altına istediğiniz çıkartmayı gönderebileceksiniz.

Facebookta durumlar altında yani yorumlara nasıl çıkartma gönderilir diye düşünüyorsanız bunuda sizlere anlatalım dedik.

Öncelikle herhangi bi arkadaşınızın durumuna geliyorsunuz ve aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

  1. Durumun yanındaki gülümseme ifadesine tıklıyoruz. Şekil 1deki gibi.facebookta-yorumlarda-cikartma
  2. Daha sonra çıkan ufak pencerede istediğimiz çıkartmayı gönderiyoruz. (En son kullandığınız ilk sayfada çıkacaktır.)facebookta-yorumlarda-cikartma-ozelligi
  3. Çıkartmayı gönderdikten sonra aşağıdaki gibi bir görüntü olacaktır.facebookta-yorumlarda-cikartma-nasil
    Anlattığımız üzere facebooka gelen bu yorumlara çıkartma ekleme özelliği ile birçok kullanıcı artık bu çıkartmaları kullanacaktır. Çocuksu görünebilir fakat öyle yorumlarda kullanabileceğiniz çıkartmalar varki, tam duruma uygun, söz yazmadan o anki durumunuzu anlatan.

Facebookta yorumlarda çıkartma özelliği sizde gözükmüyor olabilir bunun sebebi, facebook yöneticileri adım adım sunucularda bu özelliği eklemelerinden kaynaklanmaktadır. Maxinum 2 haftaya tüm facebook kullanıcılarında bu özellik aktif olacağını düşünüyoruz.

 

Yorumlarınız bizim için değerlidir... Yorum yapın :)

Your email is never published nor shared. Alanlar Doldurulmak Zorundadır. *